MAGAZÍN O ÚKLIDU, ČISTOTĚ A HYGIENĚ

Publikujeme odborné i komerční články, recenze, zajímavosti, novinky, fakta, kauzy a reportáže o úklidu.

Čištění koberců a voskování parket. Jak se změní po akci úklidové firmy?

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A VOSKOVÁNÍ PARKET

Podlahy jsou nejvyužívanější části každé místnosti, a právě proto je velmi těžké, udržet je dlouhodobě v perfektní stavu. Mezi nejnáchylnější k poškození i rychlému opotřebení rozhodně patří parkety. Koberce jsou zase nejpopulárnější podlahovou krytinou. Údržba obou má jedno společné – je náročná a složitá. Pokud není provedena správně, snižuje to celkovou kvalitu a rapidně snižuje životnost. V čem jsou služby úklidové společnosti jiné a proč o ně stát?

Jak vybrat kvalitní úklidovou firmu pro vaše zdravotnické zařízení? Známe odpověď.

Úklid zdravotnických zařízení

Úklid všech typů zdravotnických zařízení se musí řídit přísnými pravidly.Vzhledem k tomu, že je nutné v mnoha případech při úklidu používat speciální stroje, techniky i přípravky a úklid provádět i několikrát denně, je lepší, pokud má takový úklid na starost úklidová firma. Mezi jednotlivými firmami mohou existovat markantní rozdíly, na které by mohl zákazník doplatit. Poradíme, na co si při výběru úklidové firmy pro zdravotní zařízení musíte dát pozor!

Nový trend - úklidové služby s kontrolním systémem zdarma

Online systém kontroly kvality

I v oblasti úklidových služeb je neustále co zlepšovat. Důkazem toho je novinka, která výrazně mění vztah mezi úklidovou firmou a zákazníkem. Nezáleží na tom, jestli služby úklidové firmy využíváte jako soukromá osoba či platíte za úklid kanceláří, komerčních prostor aj. Vždy můžete mít naprostou a nepřetržitou kontrolu nad tím, zda firma plní své závazky. Jak je to možné?

Příprava zahrady před letní sezónou

PŘÍPRAVA ZAHRADY PŘED LETNÍ SEZÓNOU

Jaro vždy rychle přivolá zahrádkáře na svá stanoviště! Ať už vlastníte malou zahrádku nebo větší zahradu, vždy je potřeba udělat spoustu práce. Zahrada se probrala ze zimního spánku a je nevyhnutelné se vrhnout na odzimování a jarní úklid. Péči vyžadují záhonky, živé ploty, stromy, keře a trávník.