Nový trend - úklidové služby s kontrolním systémem zdarma

Online systém kontroly kvality

I v oblasti úklidových služeb je neustále co zlepšovat. Důkazem toho je novinka, která výrazně mění vztah mezi úklidovou firmou a zákazníkem. Nezáleží na tom, jestli služby úklidové firmy využíváte jako soukromá osoba či platíte za úklid kanceláří, komerčních prostor aj. Vždy můžete mít naprostou a nepřetržitou kontrolu nad tím, zda firma plní své závazky. Jak je to možné?

Problematický vztah má konečně řešení

Vztah mezi úklidovou službou a zákazníkem je v určité míře otázkou vzájemné důvěry. Firmy totiž většinou provádí úklid v době, kdy jsou kanceláře či jiné prostory prázdné, aby nebyl nijak narušen jejich běžný chod. Záleželo hlavně na pracovnících, zda úklid provedli přesně podle stanovených podmínek. Díky tomu se může stávat, že firma zákazníka ošidí – práce může být odvedena jen z části, firmy si také „mohly dovolit“ účtovat více hodin apod. Zákazník je tímto ohrožen, protože nemůže mít nad vším kontrolu. Právě tento závažný problém řeší nová služba.

Online kontrola jako jistota

Online kontrola úklidu přes internetNovinku zavádí do praxe renomovaná úklidová firma AWIS, která působí v Praze a Brně. Svým stálým zákazníkům začala jako bonus nabízet možnost kontrolního online sledování provádění úklidu. Zákazník firmy dostane přístup do jednoduchého administračního systému, čímž získá jedinečnou příležitost, jak vlastně nepřetržitě může kontrolovat, zda firma plní všechny stanovené úklidové služby.

Zákazník může sledovat stav a současně také časovou náročnost úklidových prací. Má tedy dokonalý přehled nad tím, za co platí. Systém umožňuje sledování reportů – ty do systému nahrávají pracovníci, kteří v daném místě úklid provádí. Report obsahuje i detailní fotografie. Aby mohl zákazník reporty sledovat, stačí, aby se přihlásil do administračního systému přes internet. Přihlásit se může prostřednictvím počítače, notebooků i pomocí tabletu či chytrého telefonu. Služba je pro stálé zákazníky zcela zdarma.