Úklid kancelářských prostor na vaše přání

Úklid kancelářských prostor

Pravidelnému úklidu se nikde nevyhnete. Pokud se ale sami nechcete věnovat uklízení, můžete si najít různé úklidové firmy, které se postarají, aby vaše byty, domy, zahrady, kanceláře a jiné prostory vypadaly úhledně a čistě. Vhodnou úklidovou firmu si můžete nechat doporučit od známých, anebo se porozhlédněte po internetu. Nabídky se odlišují cenou, rozsahem služeb a působením v různých regionech.

Kancelář je vaší vizitkou

V kanceláři trávíte vy osobně nebo vaši zaměstnanci poměrně hodně času, a tak se vyžaduje vytvoření pěkného prostředí, kde jistě není místo pro prach a jiné nečistoty. V čistém prostředí se lépe pracuje, odvádějí se lepší výkony, protože pracovníci se zde cítí mnohem lépe. Některé kanceláře nejsou určeny jenom pro zaměstnance, ale objevují se tady pravidelně i klienti. Na klienty a obchodní partnery musíte od prvního okamžiku dobře zapůsobit. Nejde jenom o to si pořídit pěkný nábytek, posezení a jiné kancelářské vybavení. Nikoho nedojmou drobky na zemi, špinavá podlaha, umaštěné stoly nebo zaprášené regály či lampy. Zajistěte si profesionály, schopné uklízet efektivně, rychle a za přijatelné ceny.

Flexibilní uklízení od firmy

Chcete si zajistit úklid od firmy, ale rádi si nadiktujete konkrétní požadavky? Vyberte si společnosti s flexibilními službami. Úklid kanceláří se provádí buď jednorázově nebo pravidelně. Lze se dohodnout na zajištění úklidu denně nebo v určitých pracovních dnech. Dokonce se dá dojednat i konkrétní čas. Může se jednat o čas před začátkem pracovní doby nebo po skončení. Dále si určíte konkrétní práce, které budou pravidelně nebo nárazově prováděny.  

Nejvíce nabídek úklidových firem najdete ve velkých městech, kde funguje mnoho podnikatelů hledajících komplexní služby na úklid. O úklidy Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Liberec a další regiony se dělí až desítky firem, ale ne všechny mají výborné reference a záruku kvalitně odvedené práce podle dohody. Výběr provádějte pečlivě a nebojte se odvedenou práci zkontrolovat.  

Denní úklid kanceláří

Kanceláře se využívají po všechny pracovní dny a je tedy pochopitelné, že se vyžaduje i pravidelný úklid. Ne všechny práce se musí provádět každý den, některé postačí jednou za týden nebo jednou měsíčně. Co je potřeba uklízet denně? Jedná se například o zametení vstupní chodby nebo schodiště. Uvnitř místnosti se zametají a vytírají podlahy, vyluxují koberce a vysypávají odpadkové koše. Nechybí jemné otření používaných elektronických přístrojů, kam například patří počítače, hudební soupravy, telefony, tiskárny, skartovačky apod. Dále dojde k otření stolů, regálů, polic, vitrín, pořadačů, skříněk, lamp a jiných předmětů, které nejsou umístěny příliš vysoko. Otřou se rámy vstupních dveří, vyleští skla u vstupních dveří, vitríny apod.

Úklid jednou za týden

K pravidelnému úklidu můžete jednou za týden přidat obsáhlejší čistění a mytí, které zahrnuje například otírání topných těles, klik u dveří, vypínačů, zásuvek, mříží, obtížněji dosažitelných ploch, alarmů, obrazů s jiných předmětů na stěnách. Dále se dají umýt prázdné skříně, židle, křesla, vyluxují se sedačky, čalouněné židle nebo dojde k odstranění skvrn a jiných nečistot z koberců.

Podle potřeby si objednejte: - mytí oken - omytí žaluzií - stažení záclon z oken - srovnání nábytku - otření květin od prachu a jiné práce.  

Odborníci na úklid se špičkovou technologií

Je dobré, když úklidová firma zajistí odpovídající školení svým zaměstnancům. K výhodám patří certifikáty získané po školení v úklidových oblastech (čištění koberců, čištění sedaček, impregnace kůže, nano čištění apod.). Při úklidu kanceláří se využívají nejmodernější technologičtí pomocníci, kteří dovedou obstarat dokonalou čistotu. Důraz se klade i na kvalitní čistící prostředky – bezpečné a šetrné