a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Úklidové firmy

Katalog kvalitních a prověřených úklidových firem z celé České a Slovenské republiky. V případě zájmu o zařazení do katalogu nás kontaktujte na uklidmagazin (@) gmail.com.

AWIS úklid

A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

Naše úklidová firma AWIS úklid Praha byla založena v roce 1992. Máme tak dlouholeté zkušenosti s úklidem veškerých prostor a objektů. Provádíme úklidové práce téměř jakéhokoliv charakteru i rozsahu. Máme velkou kapacitu personálu, profesionální úklidové stroje a dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

AZclean s.r.o.

AZclean s.r.o.

Společnost AZclean s.r.o. zajišťuje kompletní úklidový servis pro komerční objekty. Portfolio služeb se skládá z úklidových služeb, ostrahy a recepčních služeb, drobné údržby a v neposlední řadě dodávek spotřebních hygienických materiálů a čisticích prostředků. Naše pobočky nejdete v Liberci, Praze, Hradci Králové a Brně.

DAMA, spol. s r.o.

DAMA, spol. s r.o.

Dama je úklidová firma působící na území města Brna a Jihomoravského kraje. Své zkušenosti převzala od mateřské Awis úklid Praha. Provádíme úklidové služby s velmi širokým záběrem v komplexním provedení. Naše úklidová firma je připravena řešit jakékoliv vaše požadavky.

Jiří ALTERA - úklidový servis

Jiří ALTERA - úklidový servis

Sháníte spolehlivou firmu specializující se na profesionální úklidy? Potřebujete se však domluvit na přijatelných cenách? Úklidová firma „Jiří Altera“ je právě jednou z nich.

Úklidové služby Petr Havelka

Úklidové služby Petr Havelka

Jsme úklidová firma poskytující vysoce kvalitní služby. Důkazem je více jak 200 spokojených klientů. Naše úklidové centrum se specializuje na komplexní úklidové služby. Portfolio námi nabízených služeb je velmi široké a jsme připraveni vyhovět jakýmkoliv požadavkům našich klientů.